Czarny czwartek ...

• autor: Barteeeczek, 2016-05-05 19:49

Czwartek, 5 maja gramy wyjazdowy mecz, który został przełożony z ubiegłej soboty. Udajemy się do drużyny z Beska, która zajmuje 5 miejsce w tabeli z 30 punktowym dorobkiem. Jedziemy bez Kilku ważnych zawodników. O 15:30 rozpoczyna sie pierwszy gwizdek sędzki w którym zaczynamy bój o 3 pkt. Inicjatywę w spotkaniu przejmują gospodarze, którzy utrzymują się przy piłce. Walczymy o każdą piłkę i próbujemy wyprowadzić bramkową akcje.Nasz bramkarz Darek Kurdziel broni 2 znakomite setki gospodarzy.35 minuta meczu i jeden z naszych zawodników Bobowski decyduje się na strzał z 25 metra, który sprawił trudności bramkarzowi lecz nadal mamy 0:0.43 minuta meczu i nadal remis.W ostatniej akcji meczu pomocnik gospodarzy dostaje piłkę z autu po czym mija w polu karnym 2 naszych obronców dogrywajac piłkę na 5 metr kolegom z druzyny lecz ta niefortunnie odbija się od naszego obrońcy i wpada do bramki. Gwizdek sedziego i mamy przerwę.Schodzimy zawiedzieni i źli. W szatni trener daje nam potrzebne wskazówki i motywuje do walki. Na drugą połowę wychodzimy zmotywowani i pełni wiary, że można ten mecz wygrać. Lecz goscie nadal napierają i utrzymują się przy piłce. Prostopadłe podanie do napastnika Beska i mamy 2:0.Gramy dalej lecz wszystkie nasze piłki są blokowane albo przejmowane przez obronców gospodarzy. Niestety rzut wolny dla gosci 30 metr. Piłka zostaje dośrodkowana w pole karne i jeden niepilnowany zawodnik strzela na 3:0. Wiemy juz że jest po meczu i staramy się o gola honorowego. 75 minuta i pada 4 gol dla gospodarzy po złym wprowadzeniu piłki do gry naszego obrońcy. Napastnik zabawia sie i lobuje naszego bramkarza. Nasze głowy wędruja w dół. Piotrek Kiełbasa motywuję nas do przeprowadzenia akcji dającej nam gola. Na marne to wszystko. Kolejny bład obrońcy i przeciwnik z zimną krwią zabawia sie z naszymi obrońcami i pakuje piłke do pustej bramki. Coraz blizej do końca meczu. Nasi pomocnicy ślą prostopadłe podania do naszych napastników. Prostopadła piłka od Piotrka do Bobowskie, który idzie do końca i w polu karnym spóźniony bramkarz fauluje go, co daje nam rzut karny.Do piłki podchodzi Piotrek którzy strzela w róg i daje nam gola honorowego. Dogrywamy mecz do końca i schodzimy do szatni smutni. Już w najbliższa sobotę udajemu się do Łężyn, gdzie stoczymy kolejny pojedynek o 3 pkt.