Grad bramek w Izdebkach

• autor: Mati, 2016-04-10 15:15

Kolejna sobota, a co za tym idzie kolejny mecz. Do Izdebek przyjeżdza ostatnia w tabeli Korczyna. Ostatnie nasze pojedynki były korzystne dla nas i liczmy że i tym razem zdobędziemy 3 pkt.

Mecz lepiej zaczynają goście , w pierwszych minutach mają na koncie 3 groźne rożne a kilka minut później po rzucie wolnym napastnik Korczyny myli się o centymetry. Po tym okresie tworzymy pierwsze sytuacje w tym meczu. Po wybiciu obrony piłkę przejmuje Mateusz , podaje do Kruczka który odgrywa do Piotrka. który przekłada piłkę na lewą nogę i strzałem po dalszym słupku z ok 18 metrów pokonuje bramkarza. Przejmujemy na dobre inicjatywę w spotkaniu , po dośrodkowaniu Mateusza i zamieszaniu w polu karnym Piotrek wykazuje się największą trzeźwością i pakuje piłkę do siatki. Pod koniec połowy goście mają dwie sytuacje na bramkę kontaktową. Dobra interwencja Darka i słupek ratują nas przed stratą bramki. 3 minuty przed końcem połowy zdobywamy 3 bramkę. Ślączka naciska na kapitana Korczyny , odbiera mu piłkę i pędzi w kierunku bramki po czym odgrywa do Kruczka który z bliska strzela. W drugiej połowie goście , którzy walczą o korzystny rezultat odkrywają się dzięki czemu mamy więcej miejsca na boisku. Tworzymy wiele okazji które jednak nie przekładają się na bramki. Czwartą i zarazem ostatnią bramkę strzela Piotrek z wolnego z 30-tu kilku metrów kompletując przy tym hat-tricka. Z podobnej odległości z wolnego strzela Mateusz ale jego strzał zatrzymuje się na poprzeczce. Z powodów drobnych urazów z boiska schodzą Mateusz z Krystianem , a za nich pojawiają się Karol Dziuban i debiutujący Bartek Kiełbasa. Mecz kończy się wynikiem 4:0. Zmienia się również układ tabeli: przeskakujemy Jasienicę Rosielną i Brzozów i zajmujemy aktualnie 7 miejsce. Dziękuje wszystkim obecnym za walkę i dobrą postawę.

Wielką strzelanine zapewnili nam trampkarze pokonując swoego przeciwnika aż 17:1.

Już za tydzień czekają nas derby z sąsiadem zza miedzy czyli Iskrą Przysietnica.