Porażka na Inauguracje.

• autor: autor1, 2016-04-03 19:44

Pierwszy mecz rundy wiosennej i pierwsza porażka na wiosne.

Wczesnym sobotnim rankiem wybieramy sie w daleką podróż do Ustrzyk Dolnych, by wznowić rozgrywki sezonu 2015/16.

2 kwietnia i pechowa dla nas data, przegrywamy z gospodarzami 4:2.

Początek spotkania przebiega  dosyć nerwowo jedni jak i drudzy posyłają długie podania. W około 15 minucie meczu przejmujemy inicjatywe, staramy sie grać piłką i dłużej sie utrzymywać przy futbolówce. Udaje nam sie zdobyć nawet bramke, która właściwie zostaje nieuznana, Karaś po indywidualnej akcji uderza z około 18 metra, po czym Rak zmienia tor lotu piłki będąc na ewidentym spalonym. Między czasie długie podanie "Kiełbia "  do naszego skrzydłowego, ale on myli sie w sutacji sam na sam. Rzut z autu pod bramką przeciwnika kończy się szybką kontrą Bieszczad i niestety przegrywamy 1:0. Chwilę później długa piłka ze strony przeciwników nieporozumienie naszego bramkarza z obrońcami, gdzie dobrze odnajduję sie napastnik gospodarzy i z około 20 metrów uderza do pustej bramki. Do końca pierwszej połowy staramy się stworzyć sytuacji, ale wynik nie ulega zmianie.

Po przerwie wychodzimy zmotywowani, lecz na wejściu zimny prysznic, jedna z zabaw naszego obrońcy kończy sie stratą piłki, gdzie wczesniej wprowadzony zawodnik mocnym strzałem pod poprzeczkę nie daje szans na obrone Kurdzielowi. Kilka indywidulanych akcji naszych zawodników , najpierw Piotrek wbił się w pole karne i z około 11 metra uderza obok słupka. Z kolei akcja naszego utalentowanego trampkarza Bartka Gładysza kończy się szczęśliwą bramką. Gładysz wkęcił obronców jak Messi Boatenga, ale  myli sie w sytuacji sam na sam, gdzie dociera do piłki, wrzuca do Piotrka ten uderza w poprzeczke i Sebastian dobija piłke, Mamy 3:1 co daję nam nadzieję. Kilka minut później, Karaś uderza piłkę z rogu szesnastki i umieszcza ją w okienku bramki ! Porywamy się do kolejnych ataków, ale niestety na marne, kolejna długa piłka, nieporozumienie  obrońców z bramkarzem i dobrze dysponowany napastnik gospodarzy kompletuje hat-tricka. Do końca meczu kilka minut, niepotrzebnę kłótnie, przepychanki oraz odzwyki kończą sie kartkami dla gości jak i gospodarzy.

Bardzo emocjonujące widowisko pokazali nam nasi trampkarze, przegrywając do 68 minuty 3:2 zdołali zmienić wynik meczu na 4:3 i przywieźć 3 punkty do Izdebek. Bramki zdobyli: Telega Jakub, Kiełbasa Bartłomiej, Hałas Bartłomiej oraz debiutujący Karol Dziuban, Gratulacje !

W najbliższą sobotę zapraszamy Do Izdebek na starcię z Kotwicą Korczyna, Początek godzina 11.