Podsumowanie rundy jesiennej juniorów...

• autor: autor1, 2015-11-01 19:11

Za nami połowa sezonu 2015/16. Rundę kończymy z dorbkiem 17 punktów co daje nam 9 miejsce.

Ligę rozpoczynamy 15 sierpnia, wygrywając z drużyną z Ustrzyk Dolnych 4:1. Kolejne spotkanie i kolejna wygrana, tym razem skromnie 1:0 w Korczynie. W trzeciej kolejce dostajemy srogie lanie od sąsiada zza miedzy, czyli przegrywamy w derbach z Iskrą Przysietnica aż 8:0. Tuż po przegranej bo zaledwie po czterech dniach wybieramy się do Rymanowa i wygrywamy 2:0. Następny wtorek i następna porażka tym razem z kolejnym spadkowiczem, Przełomem Besko 3:1. W VI kolejce przegrywamy z Miejscem Piastowym 2:1, grając cały mecz w dziesiątke. Tydzień później nasza drużyna ponownie nie zbiera całego składu  przez połowe spotkania gramy w 10 po czym mecz z Gaudium Łężynami kończy się przegranym wynikiem 5:3 . Nasza passa przegranych trwa nadal i przegrywamy boleśnie 3:1 z Lubatową. W końcu przychodzi przełamanie i przed własną publicznością ogrywamy skromnie Jasienice Rosielną 3:2. W następną sobote wybieramy się na stadion, gdzie swoje pierwsze kroki stawiał nam dobrze znany reprezentant Polski, Sławomir Peszko. W Jedliczu po zaspanym początku meczu przegrywamy 2:1. XI kolejka i goście z Kołaczyc odjeżdzają bez punktów, wynik 1:0 dla nas. W przed ostatniej kolejce tracimy bramkę w ostatniej sekundzie meczu i remisujemy z Brzozovią 2:2. Ostatnie spotkanie tej rundy kończy się bezbramkowym  remisiem ze Skołysznem 0:0. Podsumowując 5 wygranych, 2 remisy i 6 porażek.

W rundzie wystąpiło 22 zawodników, w tym sześciu  debiutantów, Paweł Karaś (wypożyczony z Dynovi Dynów). Szymon Mazur ( bramkarz trampkarzy), Łukasz Lisik ( zaczął wiek juniora), Bartłomiej Hałas ( zawodnik trampkarzy), Bartłomiej Gładysz ( zawodnik trampkarzy), Dariusz Toczek ( zaczął wiek juniora).

Największą liczbę minut na boisku zanotował nasz kapitam Mateusz Gładysz (1170 minut), a zarazem jako jedyny wybiegł na boisko we wszystkich spotkaniach.

Najdłuższy czas gry:

1.Gładysz Mateusz (1170 minut)

2.Kurdziel Dariusz (1080 minut)

3. Bobowski Bartłomiej (1058 minut)

4.Ślączka Sebastian (1036 minut)

5.Toczek Dariusz(1035 minut)

Klasyfikację strzelców otwiera dwoje zawodników, Mateusz Gładysz oraz Piotr Kiełbasa, którzy pokonali po cztery razy bramkarzy przeciwników.

Klasyfikacja strzelców:

1.Gładysz Mateusz ( 4 bramki)

Kiełbasa Piotr ( 4bramki)

3.Bobowski Bartłomiej ( 3bramki)

Karaś Paweł ( 3 bramki)

4.Łukasz Lisik (2 bramki)

Rak Piotr ( 2 bramki)

Najlepszym asystentem przy bramkach został Bobowski Bartłomiej, zaliczając 5 asyst.

Najlepsi asystenci:

1.Bobowski Bartłomiej ( 5 asyst)

2.Kiełbasa Piotr ( 4 asysty)

3.Tyka Jakub (2 asysty)

Punktację kanadyjską otwiera Bartłomiej Bobowski wraz z Piotrem Kiełbasa zaliczając po 8 punktów.

Punktacja Kanadyjska:

1. Bobowski Bartłomiej ( 8 punktów)

Kiełbasa Piotr (8 punktów)

3.Gładysz Mateusz ( 5 punktów)

4.Karaś Paweł ( 4 punkty)

5.Rak Piotr ( 3 punkty)

Najwięcej kartek otrzymał Piotr Kiełbasa, który został upomniany 4 razy żółtym kartonikiem.

Ilość kartek:

1. Kiełbasa Piotr ( 4 żółte)

2.Ślączka Sebastian ( 3 żółte)

3.Kiełbasa Jakub (2 żółte)

Toczek Dariusz (2 żółte)

Zdobyliśmy 20 bramek w tym 12 na własnym terenie, a 8 na boisku przeciwnika. Nasz blok defensywny dał sobie wbić 28 razy piłkę do brami na co składa się 19 straconych bramek swoim boisku, a 9 na wyjazdach. Nasz bilans bramowy wynosi -8. Warto odnotować, że zaledwie na pięciu spotkaniach wystąpiliśmy z naszym jedynym w składzie napastnikiem.

Czeka nasz długa zima, którą musimy ciężko przepracować, wszystkich chętnych, którzy chcieliby wzmocnić nasze szeregi zapraszamy!