Remis w Brzozowie...

• autor: autor1, 2015-10-17 17:55

Kolejna sobota co oznacza kolejny mecz ligowy .W ten weekend podejmujemy na wyjeździe Brzozovię Brzozów.

Na mecz wychodzimy w bardzo okrojonym składzie, choroba dopadła Bartka Bobowskiego, Kube Kiełbase, Pawła Karasia, Darka Kurdziela oraz paującego za kartki Piotra Kiełbasa, W składzie znajduje sie debiutant, a jest nim 15-letni bramkarz trampakrzy Szymon Mazur.

Skład: S .Mazur-S. Ślączka, K. Kulig, D. Toczek, A. Duda- K. Fil, Ł. Lisik, M. Gładysz, K. Turoń-P. Rak, M. Uryć .

Na mecz wychodzimy skupieni i już od samego początku zaczynamy grać piłką. Spotkanie przez większość czasu toczy w środku pola, dużo strat, niedokładnych podań, oraz dobrej gry obrony z jednej i z drugiej strony. W 20 minucie gospodarze wyprowadzają kontrę, prostopadłą piłkę dostaje napastnik Zovii, nasz młody bramkarz niepotrzebnie wychodzi z bramki do piłki dopada napastnik gospodarzy i strzela prawie do pustej brami,i mamy 1;0 dla miejscowych. Po stracie gola zaczęliśmy napierać jeszcze bardziej na piłkarzy Brzozovi co przyniosło natychmiastowy efekt. Akcja rozgrywana w środku pola,Karol Turoń zagrywa piłkę w stronę bramki Zovi, Marian Uryć umiejętnie przepuszcza piłkę pomiędzy nogami, a zza pleców obrońcy gospodarzy wybiega Łukasz Lisik i pakuje piłkę po krótkim słupku co daje nam remis! Po 45 minutach gry do szatni schodzimy z wynikiem1:1.

W szatni trener tłumaczy nam nasze błędy, a my na drugą połowę wychodzimy jeszcze bardziej skupieni i zmotywowani mową trenera, że w tym meczu można zabrać 3 punkty do Izdebek.

W ok. 60 minucie mamy rzut wolny na swojej połowie, piłkę ustawia Krystian Kulig, który dogrywa piłkę w pole karne przeciwnika. Do piłki dopadł Mateusz , który wyprzedził bramkarza i strzałem głową z ok.11 metra daje nam prowadzenie. ! Po zdobytej bramce cofnęliśmy się do głębokiej defensywy, zaczynamy grać chaotycznie, wybijamy wszystkie piłki, a Brzozovia coraz bardziej napierała na nasz zespół. W 93 minucie mamy piłke meczową, prostopadła piłka do naszego napastnika, sytuacja sam na sam niestety nie przyczynia sie na gola, zmarnowana setka... "Niewykorzystane sytuacje się mszczą", tak było i tym razem. W ostatnich sekundach meczu pomocnik gospodarzy zagrał długą piłkę za plecy obrońców, błąd dwóch naszych defensorów daje okazje napastikowi na pokonanie młodego Mazura i niestety pokonuje go. Wznawiamy grę, ale tuż po wznowieniu sędzia kończy to spotkanie. Mecz kończy się wynikiem 2:2. Po meczu zostaje niedosyt bo mogliśmy z Brzozowa przywieźć trzy cenne punkty mimo braków kadrowych.

Podopieczni trenera Krzysztofa Toczka przegrali spotkanie 4:0. Jest to druga porażka w tej rundzie naszych młodyszch kolegów. za tydzień ostanie spotkanie rundy jesiennej na własnym terenie z Lks Skołyszyn.