Komplet punktów na własnym terenie...

• autor: autor1, 2015-09-27 20:22

Jak w każdą sobotę od paru tygodni nasze drużyny młodzieżowe rozgrywały mecze o punkty ligowe. Tak również było i w ten weekend, nasza drużyna toczyła "bój" na własnym terenie z Błękitnymi Jasienica Rosielna.

Na spotkanie wychodzimy prawie z optymalną kadrą, niestety kontuzje uniemożliwiły grę zawodnikom takim jak : Bartłomiej Rak oraz Krystian Kulig.

Na boisko wychodzimy zmotywowani i kreujemy grę w początkowej fazie meczu. Stwarzamy sobie sytuacje, goście wychodzą z kontrami. Pierwszą bramke dla naszej drużyny zdobywa Bartłomiej Bobowski, długą piłkę posyła Jakub Kiełbasa, Piotr Rak przedłuża piłkę w pole karne, bramkarz "Błękitnych" zasypia, Bartek zachowuje się przyzwoicie objeżdża bramkarza i pakuje piłkę do pustej bramki. Po tej bramce nasza drużyna uwierzyła w siebie, nie odpuszczała, warto dodać, że nasi młodzi podopieczni walczyli o każdy metr boiska. Po chwili zdobywamy kolejną bramke, rozgrywający dobre zawody Bobowski wdaje się w grę jeden na jeden i zostaje faulowany w polu karnym, do piłki podchodzi nasz kapitan, Mateusz i pewnie wykonuje 11-stkę. Po drugiej bramce zdobytej przez nas zespół wprowadza się rozluźnienie czego skutkiem jest stracona bramka. Jeden z błędów naszego obrońcy wykorzystuje napastnik przejezdnych. Do przerwy wynik 2:1 do przodu.

Na drugą połowe wychodzimy "zaczarowani", brak skupienia daje się we znaki, po czym tracimy bramkę , niepotrzebny faul na roku szestnastki i dobrze uderzoną piłkę wyjmuje z siatki Kurdziel. Po chwili przebudzamy się, kilka fenomenalnych rajdów Kamila Fila jednak nie przenoszą rezultatu w postaci bramki. Mamy okazję do zdobycia bramki, rzut rożny wykonuje Karaś , Piotrek uderza piłkę , ale niestety ta  nie wpada do siatki. Bardzo dobrą okazję do zdobycią bramki miał nas zespół po walecznym boju wcześniej wspomnianego Pawła.Karaś w polu karnym zabiera piłkę obrońcy i zamiast dogrywać do pustej bramki wbiegającym kolegą postanawia sam zakończyć akcje, która niestety nie przynosi efektów. Pod koniec meczu nasza drużyna wychodzi na prowadzenie, rzut rożny dla Jasienicy jeden z zawodników wybija futbolówkę na przed pole, Piotrek dopada do piłki i posyła długą piłkę między dwóch obrońców, po czym piłke po niefortunnej interwencji obrońcy dostaje Paweł Karaś i nie marnuje okazji, by wyprowadzić nas zespół na zwycięstwo.

Podsumowując rozegraliśmy bardzo dobre zawody, walczyliśmy o każdy metr boiska czego skutkeim jest pełna pula punktów.

Trampkarze po raz kolejny zachowały czyste konto z tyłu wygrywając 2:0 po bramkach Bartka Gładysza i Przemka Draguły, tym samym umacniając swoją pozycję na fotelu lidera.