Nieudany wyjazd juniorów .

• autor: autor1, 2015-09-20 20:07

19 września została rozegrana kolejna kolejka klasy okręgowej juniorów. Tym razem czekał nas wyjazd do Lubatowej , który przed tą kolejką zajmował miejsce w dolnej części tabeli.

Mecz rozpoczynamy w składzie:

Darek Kurdziel- Łukasz Lisik, Sebastian Ślączka, Arek Duda,Darek Toczek-Piotrek Kiełbasa, Bartek Bobowski,Karol Turoń,Bartek Gładysz,Kamil Fil.K-Piotrek Rak.

Mecz nie układa się po naszej myśli i próba wybicia piłki przez naszego obrońcę kończy się samobójem. 1:0 dla Lubatowej. W naszej grze nie ma "ani składu ani ładu" utrzymujemy się przy piłce, ale nie potrafimy zdobyć bramki. Gra gospodarzy to oddalanie piłki jak najdalej i liczenie na to, że ich napastnik stworzy sobie sytuację bramkową. Taka taktyka przynosi jednak efekty. Błąd jednego z naszych obrońców i w sytuacji sam na sam nie myli się gracz gospodarzy strzelając na 2:0. Zaczynamy częściej podchodzić pod pole karne przeciwnika, brakuje jednak kogoś kto by skutecznie wykończył dobre sytuacje. Pod koniec pierwszej połowy Kiełbasa  jest faulowany w polu karnym, sam poszkodowany podchodzi do piłki i marnuje okazję na zdobycie gola, jego strzał wyczuł bramkarz gospodarzy. Do przerwy schodzimy z rezultatem  2:0. W drugiej części meczu mamy przewagę, piłkę na ok. 20 metr wybija obrońca Lubatowej i Piotrek Kiełbasa strzałem pod porzeczkę daje nam nadzieję choćby na remis. Między czasie stwarzamy co najmniej 5 stu procentowych sytuacji na zdobycia wyrównującej bramki. Stały fragment i kolejna bramka dla gospodarzy. Rzut wolny z około 30 metra, zawodnik Lubatowej wrzuca piłkę w pole karne, nasi zawodnicy odpuszczają krycie i mamy 3:1. Do końca spotkania utrzymujemy się przy piłce, nie pozwalamy przeciwnikowi opuścić ich połowy, jednak wynik nie zmienia się. Ostatni gwizdek sędziego i tracimy kolejne punkty ligowe.

Trampkarze nie rozegrali swojego meczu, ponieważ ich przeciwnik nie zebrał się. Po porażce Nafty Jedlicze są samotnym liderem.