Błękitni Jasienica Rosielna 2:3 Ostoja Kołaczyce
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2:7 Przełom Besko
LKS Skołyszyn 3:3 Piastovia Miejsce Piastowe
UKS Bratek Gimball Łukowe (B) 2:2 Start Rymanów

Buttony

Aktualności

Podsumowanie Sezonu

• autor: Mati, 2015-07-01 21:39

Za nami sezon 2014/15 , sezon który trudno zaliczyć do udanych. Naszym sukcesem jest utrzymanie się w okręgówce. 10 miejsce nie satysfakcjonuje nikogo , chociaż po katastrofalnej postawie na wiosnę 10 miejsce jest w sam raz. Sezon przechodzi do archiwum ale kilka słów o nim..

Przez cały sezon w naszej drużynie przewinęło się 30 zawodników. Brzmi imponująco jednak wyglądało to zupełnie inaczej. Możliwość gry otrzymało 9 trampkarzy. Zarówno u siebie (15 pkt) jak i na wyjazdach (7 pkt) zajmujemy 10 miejsce w lidze. Bilans bramek wyniósł 42-85. Jak łatwo policzyć 2 razy więcej bramek straconych niż strzelonych. Na zdobyte 22 punkty złożyło się 7 wygranych , 1 remis i 16 porażek. Na jesień zdobyliśmy 13 pkt (4 wygrane , remis i 7 porażek) , na wiosnę 9 (3 wygrane i 9 porażek).

A teraz kilka statystyk związanych z drużyną. Jeśli chodzi o rozegrane minuty tylko Mateusz i Piotrek przekroczyli granicę 2000 minut. Do tego Piotrek jako jedyny wystąpił w każdym meczu.

Najdłuższy czas gry:

1. Mateusz Gładysz - 2070 minut

2. Piotr Kiełbasa - 2000 minut

3. Gabriel Gotfryd - 1865 minut

4. Karol Turoń - 1858 minut

5. Sebastian Ślączka - 1554 minut

Najlepszym strzelcem został Grzesiek Kiełbasa , który występował u nas na rundę jesienną. Pokazuje to naszą niemoc strzelecką na wiosnę.

Karol Turoń - 6 pkt (6B)

Największym "brutalem" zostaje nie kto inny jak Krystian.

Marian Uryć - 3 żółte

Podsumowując , utrzymujemy się w lidze okręgowej co jest najważniejsze. Liga w nadchodzącym sezonie będzie mocniejsza więc trzeba zacząć treningi i wzmocnić się trampkarzami. Wiek juniora kończą Gabriel Gotfryd i Tomek Sowa. Zawodnikom jak i trenerowi dziękujemy za wkład w włożoną pracę. Niebawem przygotowania do kolejnego sezonu ale o tym niebawem .