Zwycięstwo trampkarzy w Rymanowie. Drugi plac utrzymany.

• autor: Rafał Dobosz, 2014-09-24 09:56

Trzecie zwycięstwo z rzędu w okręgówce odnieśli podopieczni Krzysztofa Toczka. Kolejny komplet punktów zdobyli w Rymanowie.

Mecz w Rymanowie zapowiadał się jako trudny, gdyż rywal miał tylko o punkt miej od naszych reprezentantów (Start-13 pkt, Gawoinstal- 14pkt). Na boisku zabrakło: Filipa Owsianego, Sebastiana Ślączki, Alana Jaremy, Krystiana Naleśnika. Bartek Bobowski wystąpił tylko w drugiej połowie, gdyż zaliczył on połówkę (bardzo udaną) w juniorach. Po raz kolejny szansę dostali młodsi koledzy i wykorzystali to w pełni.

Mecz przebiegał pod nasze dyktando. Stwarzamy sobie sytuacje strzeleckie, prowadzimy grę. Niestety w tą sobotę powrócił stary grzech- grzech nieskuteczności. Mimo kilku "setek" do przerwy udaje zdobyć się nam tylko jedną bramkę autorem której był Barek Gładysz. Po przerwie na boisku pojawia się Bartek Bobowski i nasza przewaga wzrasta. Niestety udaje się nam zdobyć tylko jedną bramkę. Strzelec to Kuba Telega.

Mimo przewagi nie udaje nam się podwyższyć wyniku. Co więcej. Nie wykorzystujemy karnego. Na sześć minut przed końcem stracimy przypadkową bramkę. Wracają koszmary ze Skołyszyna. Tym razem jednak udaje się nam dowieść korzystny wynik do końca co oznacza iż utrzymaliśmy drugie miejsce w tabeli. Gratulacje dla chłopaków i trenera.