Inauguracja na 6+.

• autor: remikd, 2014-08-16 22:57

Za nami inauguracja sezonu 2014/15 juniorów i trampkarzy. Obie inauguracje na "szóstkę z plusem".

Juniorzy to zupełnie nowy zespół w którym pięciu zawodników miało swój debiut. Debiut jak najbardziej udany, zakończony wysokim zwycięstwem 7:3 (3:1) nad Standartem Święcany.Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Grzegorz Kiełbasa 4, Mateusz Gładysz 2 i Piotrek Kiełbasa.

Mecz juniorów to ultraofensywne spotkanie w którym bramki padały co kilka minut. Nasi reprezentanci lepiej wytrzymali spotkanie motorycznie i w drugiej połowie przewaga nad zawodnikami ze Święcan nie podlegała dyskusji. Bardzo dobre spotkanie rozegrał nasz nowy kapitan "Kepasa", który czterokrotnie trafiał do siatki rywali.

Tegoroczny zespół juniorów to bardzo młoda i dobrze rokująca drużyna. W spotkaniu wystąpiło dwóch zawodników z najstarszego rocznika 96, trzech z 97 i aż siedmiu z 98 oraz jednego z 99. Zespół jest złożony z mieszkańców Baryczy (4 zawodników) Izdebek (3 zawodników) Nozdrzca (3 zawodników) Hłudna (2 zawodników) Wary (Marianek) i Bachórza (Gacek) rozegrał dobre spotkanie. Oczywiście sporo pracy jeszcze przed nami ale mamy nadzieję że z każdym meczem będzie lepiej. O kolejne zwycięstwo będzie jednak trudno gdyż przed nami dwa mecze z faworytami rozgrywek- LKS Skołyszyn i Brzozovią. O szczegółach niebawem.

Jeszcze lepiej zainaugurowali rozgrywki podopieczni Krzysztofa Toczka- trampkarze. Nasi młodsi przedstawiciele pokonali rówieśników ze Święcan 6:1. Bardzo dobre spotkanie rozegrał...kapitan trampkarzy Marcin Bobola. Popularny "Cinek" zdobył cztery bramki a po jednej dołożyli Kuba Telega i Krystian Naleśnik. Asysty zaliczyli Kuba Telega 2, Bartek Gładysz i Krystian Naleśnik. Bardzo dobre zawody rozegrał debiutant Kuba Telega, ale oczywiście cały zespół zasłużył na słowa uznania. Przed nimi jednak kolejne trudne spotkania i liczymy że będą one również udane.

Trampkarze w zupełnie nowym składzie rozegrali bardzo dobre spotkanie. Rozpoczęli w składzie:Darek Kurdziel, Łukasz Lisik, Sebastian Ślączka, Kuba Tyka, Tomek Kociuba, Darek Toczek, Bartek Bobowski, Kuba Telega, Krystian Naleśnik, Bartek Gładysz, Marcin Bobola oraz Przemek Barnaś, Bartek Kiełbasa, Filip Owsiany, Piotrek Skotnicki.