Błękitni Jasienica Rosielna 2:3 Ostoja Kołaczyce
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2:7 Przełom Besko
LKS Skołyszyn 3:3 Piastovia Miejsce Piastowe
UKS Bratek Gimball Łukowe (B) 2:2 Start Rymanów

Aktualności

Krok w dobrym kierunku juniorów.

• autor: Rafał Dobosz, 2014-04-16 07:30

W trzeciej kolejce rundy wiosennej pierwsze punkty zdobyli juniorzy. 3 punkty zdobyte na bardzo trudnym terenie w Korczynie mają swoją wagę i liczymy że jest to tylko początek drogi w górę tabeli.

Spotkanie w Korczynie rozpoczęło się od groźnej akcji Kotwicy. Minimalnie niecelny strzał gospodarzy stworzył zagrożenie i obudził naszych obrońców. Jednak z minuty na minutę sytuacja na boisku wyrównuje się i zarówno Kotwa jak i nasz zespół stwarza sobie okazję do zdobycia bramki. Dobrze prezentuje się nasza obrona  (K. Turoń, Helon, Frańczak, Skrabala oraz Sowa i M. Turoń) oraz "Czarny" na bramce. Nasi zawodnicy ofensywni (Świder, G. Kiełbasa, Gotfryd, Wolanin) również wywiązują się ze swoich zadań. Podanie Grześka Kiełbasy na bramkę zamienia Patryk wolanin i do przerwy prowadzimy 1:0.

Po przerwie walka rozgorzała na całej długości i szerokości boiska. Sporo fauli., które wynikały z charakteru chłopaków. W 60 minucie dwójkowa akcja Wolanin- Kiełbasa i podwyższamy na 2:0. Tym razem Patryk obsłużył Grześka i w sytuacji sam na sam zdobywamy kolejną bramkę.

Kilka minut później tracimy jednak bramkę. Temperatura meczu jeszcze wzrasta. Na boisku pojawia się Damian Jamrozik i Mateusz Gładysz. Oba dali bardzo dobre zmiany i przyłożyli swoją cegiełkę do zwycięstwa.

Przed nami kolejny ważny mecz. We wtorek do Izdebek przyjeżdża Nafta Jedlicze. Początek spotkania 15.00. Zapraszamy kibiców.