LKS IZDEBKI Juniorzy 4:0 Brzozovia Brzozów

Błękitni Jasienica Rosielna 2:3 Ostoja Kołaczyce
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2:7 Przełom Besko
LKS Skołyszyn 3:3 Piastovia Miejsce Piastowe
UKS Bratek Gimball Łukowe (B) 2:2 Start Rymanów

Zegar

Buttony

Historia klubu

Jako oficjalną datę założenia klubu przyjmuje się 22 lipiec 1949 roku. Pierwszym prezesem został Baran Kazimierz. Na początku w klubie zarejestrowano siatkówkę, szachy i .....warcaby. O komputerach i internecie to nawet wróble nie ćwierkały (w połowie XX wieku były już wróble). W wiosce naszej nie było ani jednej piłki był za to PGR (informacje w google co to takiego). Siatkówka jednak przegrała z nożną i chłopaki kopali piłkę do siatkówki na łąkach (wf-iści z gimnazjum nie byli by zadowoleni) z których przepędzali ich pracownicy PGR(większość łąk PGR-u). Młodzieńcy szybko połknęli bakcyla i zdobywali szlify z Izdebczakami uczęszczającymi do LO. I zorganizowano pierwszy mecz w historii wsi. Ponieważ prezes pochodził z Przysietnicy przeciwnikiem został zespół....z Przysietnicy.
  Już wtedy przydawały się plecy i ponieważ prezes miał chody u szefa PGR-u (info w google) chłopaki wypożyczyli i wykosili łąkę kosami (kijek z metalem na końcu) ,i postawili "bramki" wykonane z drewna. Rozpoczęto pierwszy mecz w historii. Był lipiec roku 1950. Połowa chłopaków grała na bosaka a pozostali w zwykłych butach gdyż zakup lamków, ba trampków był bardzo trudny i kosztowny. Zawodnicy z Przysietnicy strzelili jedyną bramkę meczu, ale należy zaznaczyć iż byli oni kilka lat starsi i mecz został naglę zakończony gdyż jedyna piłka wpadła w pobliską tarninę i ....pękła. Z powodu braku drugiej piłki...mecz dobiegł końca.Kolejny mecz został rozegrany w Wesołej i zakończył się remisem 1:1 a pierwszą bramkę w historii klubu strzelił Lubecki Edward.

Mimo usilnych starań stadion udało się "wychodzić" (tzn pukało się do władz i pukało i się wypukało) dopiero w 1959 roku. Był on zlokalizowany w tym samym miejscu co obecnie lecz posiadał ....330 metrową bieżnię, skocznię w dal i trójskoku oraz koło do rzutu kulą. W kolejnych latach nasza młodzież osiągała dobre wyniki w zawodach lekkoatletycznych na szczeblu powiatu i województwa.

Drużyna piłki nożnej została reaktywowana w latach 1969-71 i rozgrywała mecze w lidze wiejskiej oraz zdobywała laury na zawodach powiatowych i wojewódzkich. Drużyna zajęła 2 miejsce na zawodach wojewódzkich w Nowym Sączu. Mecze w lidze wiejskiej rozgrywane były z sąsiednimi wioskami. W późniejszych czasach utworzono klasy rozgrywkowe i zaczęto rozgrywać ligę. Nasz zespół wzmocniony kilkoma zawodnikami z LKS Przysietnica i LKS Błażowa rozpoczęł marsz z C klasy do A. Awans ten miał miejsce rok po roku w latach 1985-1988. Kolejny sezon również był udany ale wszystko szło dobrze do meczu z Błękitnymi Jasienica Rosielna. Był to mecz na szczycie o...awans do okręgówki.Wiosna 1988 roku (piszę jak Wołoszański). Do przerwy nasi seniorzy wygrywali 2:1 lecz po przerwie....Błękitni strzelili dwie bramki i wygrali 3:2 uzyskując awans do okręgówki.

Podstawowymi zawodnikami byli:

bramkarze-Janusz Synowiec,Józef Szpiech (tato Moro i Dzikosa), Marian Telega

zawodnicy z pola -Chryń Jan (tato Tomka,Tatiany i Krystian), Chryń Grzegorz (t.Kamila), Gwizdała Wojtek, Jacek Szuma (t.Kuby), Marian Szałajko (były trener Iskry t.Maruły,Zika i Moniki),  Gładysz Bogdan "Bibi", Gładysz Tadek, Gładysz Janusz (t.Mateusza i Bartka), Zbigniew Orłowski (wujek Wojtasa i Tofika jeden z najlepszych piłkarzy w historii LKS-u), Piotr Adamski (t.Adamsa i Kasi), Guzik Robert , Staszek Kołodziej (t.Sylwii i Aśki), Żelaznowski Andrzej (wujek Kaśki Ż.)

Ówczesny prezes- Szpiech Zygmunt- wraz z zawodnikami wykonał szereg prac wokół stadionu. Zrobiono drenaż,oświetlenie, poszerzono i wydłużono stadion (kosztem bieżni) oraz zrobiono ogrodzenie.Już wówczas prezes postarał się o plan szatni, który wykonał Pan Szabelski lecz w związku z nikłym zainteresowaniem ze strony Naczelnika Gminy (dawniej wójt) zrezygnował z funkcji prezesa na rzecz Pana Franciszka Oleszko.

Pierwszą drużynę młodzieżową założono w sezonie 1986/87 ale więcej info o tym za jakiś czas.