login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
LKS Izdebki- grupy młodzieżowe - strona nieoficjalna
Twórzmy nową historię....chcieć to móc:)
Ostatnie spotkanie
LKS IZDEBKI Juniorzy
4:0
Brzozovia Brzozów
2017-06-16, 17:00:00
Wyniki
Ostatnia kolejka 22
LKS IZDEBKI Juniorzy
4:0
Brzozovia Brzozów
Błękitni Jasienica Rosielna
2:3
Ostoja Kołaczyce
Gaudium Łężyny
1:3
Przełęcz Dukla (B)
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:7
Przełom Besko
LKS Skołyszyn
3:3
Piastovia Miejsce Piastowe
UKS Bratek Gimball Łukowe (B)
2:2
Start Rymanów
Menu główne
Strona główna
O klubie
Zarząd i kontakt
Historia klubu
Juniorzy starsi
Kadra juniorów starszych
Terminarz starszych
Tabela starszych
Juniorzy młodsi
Kadra juniorów młodszych
Terminarz młodszych
Tabela młodszych
Trampkarze
Kadra trampkarzy
Terminarz trampkarzy
Tabela trampkarzy
Młodzicy starsi
Kadra młodzików
Terminarz młodzików
Tabela młodzików
Strona seniorów
Galeria
Pogoda
Archiwum
Byli juniorzy 87-97
Sponsorzy
Zegar
Buttony
Kadra juniorów starszych
Kadra - statystyki dla spotkań ligowych
Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp.
Imię i nazwisko
Pozycja
Me.
Br.
As.
Z.M.
Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1.
Bobowski Bartłomiej
pomocnik
17
5
6
0
7
0
1530
90
2.
Fil Kamil
pomocnik
16
14
3
0
0
0
1355
85
3.
Gładysz Bartłomiej (M)
pomocnik/napastnik
16
4
3
0
7
0
1231
77
4.
Kurdziel Dariusz
bramkarz
14
0
0
0
0
0
1260
90
5.
Kiełbasa Bartłomiej (M)
napastnik
14
4
4
0
3
0
838
60
6.
Toczek Dariusz
obrońca
10
0
2
0
1
0
765
77
7.
Uryć Krzysztof
pomocnik
10
1
0
0
1
0
856
86
8.
Bartłomiej Burzyński
pomocnik
10
1
3
0
3
0
825
83
9.
Gładysz Mateusz
pomocnik
9
2
1
0
0
0
810
90
10.
Kiełbasa Piotr
pomocnik
9
0
2
0
4
0
791
88
11.
Duda Arkadiusz
obrońca/pomocnik
8
0
0
0
0
0
530
67
12.
Barański Karol
pomocnik
8
1
4
0
1
0
655
82
13.
Hałas Bartłomiej (M)
obrońca
8
2
0
0
0
0
629
79
14.
Ślą czka Sebastian
obrońca
7
0
0
0
0
0
630
90
15.
Nouchi Safir (M)
napastnik
7
2
1
0
1
0
543
78
16.
Dziuban Karol (M)
obrońca
6
0
0
0
0
0
496
83
17.
Kajdas Piotr
napastnik
6
1
1
0
1
0
510
85
18.
Rak Piotr
napastnik
5
0
1
0
0
0
450
90
19.
Kruczek Jakub
obrońca/pomocnik
5
1
0
0
0
0
395
79
20.
Barć Piotr
bramkarz
5
2
0
0
1
1
380
76
21.
Jakub Tyka
obrońca/pomocnik
5
0
1
0
1
0
405
81
22.
Szymon Mazur
obrońca
5
0
0
0
1
0
450
90
23.
Karaś Paweł
pomocnik
4
2
0
0
0
1
300
75
24.
Lisik Łukasz
obrońca/pomocnik
4
0
0
0
0
0
27
7
25.
Szpiech Jakub (M)
obrońca
4
0
1
0
1
0
246
62
26.
Dzik Jakob
pomocnik/napastnik
3
0
0
0
0
0
224
75
27.
Banat Wiktor
obrońca/pomocnik
3
0
0
0
0
0
112
38
28.
Gładysz Mateusz (M)
pomocnik/napastnik
1
0
0
0
0
0
90
90
29.
Kijowski Mateusz (M)
obrońca/pomocnik
1
0
0
0
0
0
44
44
30.
Kacper Matyjek
pomocnik/napastnik
1
0
0
0
0
0
44
44
31.
Tomasz Czopor
obrońca/pomocnik
1
0
0
0
0
0
44
44
32.
Jakub Mazur
obrońca/pomocnik
1
0
0
0
0
0
90
90
33.
Potr Owsiany
pomocnik/napastnik
1
0
0
0
0
0
90
90
34.
Dawid Tucki
napastnik
1
0
0
0
0
0
90
90
35.
Kulig Krystian
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
36.
Kiełbasa Jakub
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
37.
Dzik Jakob
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
Sztab szkoleniowy
Lp.
Imię i nazwisko
Funkcja
1.
Rafał Dobosz
trener
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Reklama
Najbliższa kolejka
Najbliższa kolejka 23
Tabela ligowa
Juniorzy » Liga Okręgowa
1.
Przełęcz Dukla (B)
54
2.
Przełom Besko
45
3.
Ostoja Kołaczyce
43
4.
LKS Skołyszyn
38
5.
LKS IZDEBKI Juniorzy
35
6.
Błękitni Jasienica Rosielna
33
7.
Start Rymanów
29
8.
Brzozovia Brzozów
25
9.
Piastovia Miejsce Piastowe
22
10.
Gaudium Łężyny
18
11.
UKS Bratek Gimball Łukowe (B)
17
12.
Bieszczady Ustrzyki Dolne
13
Statystyki drużyny
Czas gry
Najlepsi strzelcy
Najlepiej asystujący
Punktacja kanadyjska
Ilość kartek
Fil Kamil
14 bramek
Bobowski Bartłomiej
5 bramek
Kiełbasa Bartłomiej (M)
4 bramki
Bobowski Bartłomiej
6 asyst
Kiełbasa Bartłomiej (M)
4 asysty
Barański Karol
4 asysty
Barć Piotr
1
1
Karaś Paweł
1
Bobowski Bartłomiej
7
Fil Kamil
17 pkt (
14 B + 3 A
)
Bobowski Bartłomiej
11 pkt (
5 B + 6 A
)
Kiełbasa Bartłomiej (M)
8 pkt (
4 B + 4 A
)
Bobowski Bartłomiej
1530 minut
Fil Kamil
1355 minut
Kurdziel Dariusz
1260 minut
Logowanie
Zarejestruj się